Kotwice pasowe na oranym polu

Jeśli chcesz wyrazić opinie o zakupionym produkcie zapraszam.
Jacek

Kotwice pasowe na oranym polu

Postautor: Jacek » pn lut 22, 2016 5:39 pm

Witam,
Miałem możliwość przetestowania kotwic. Przejeżdżając przez orane pole przy temperaturze 1-go stopnia Celsjusza powiesiłem auto.
Kotwice kupiłem dużo wcześniej więc nie pamiętałem dokładnie zaleceń z instrukcji. Zamocowałem pasy do kół , rozwinąłem pasy wzdłuż koleiny, którą wcześniej wyznaczyły koła, wbiłem po trzy haki ( z pomocą młotka, który dokupiłem do wyposażenia). Haki wbijałem od końca ale niechlujnie gdyż pas nie był napięty pomiędzy nimi. Stwierdziłem, że mimo to spróbuję. Samochód wyjechał na ok 2 do 2,5 m, jeden pas ześlizgnął się na zewnątrz drugi do środka. Ten który ześliznął się z koła do środka musiałem przeciąć, gdyż był tak napięty że nie dałem rady wyciągnąć haków. Te dwa metry wystarczyły na wydostanie się z pułapki - uważam że jest to rewelacyjne rozwiązanie. Dla wprawy doradzam próbę po zakupie.

jozefp
Site Admin

Re: Kotwice pasowe na oranym polu

Postautor: jozefp » śr sty 11, 2017 11:46 am

Warto czytać i stosować ściśle z instrukcją obsługi. Zawsze wbijać pazury szerzej niż rozstaw kół i wtedy na pewno zawsze pasy zeskoczą po zewnętrznej stronie koła.

Wróć do „Opinie o produkcie”