KOTWICE PASOWE powinien posiadać każdy kierowca poruszający się pojazdem po bezdrożach bo są ratunkiem w wielu bardzo trudnych sytuacjach!!!
TEL:+48 500 232 247
wyciągarka samochodowa, kotwica do wyciągarki i lina kinetyczna w jednym

O Firmie

      Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "REMUS" istnieje od 2003roku. Na polskim rynku jest znane przede wszystkim z produkcji ogrodzeń budowlanych odpornych na bardzo silne wiatry. Dzięki temu, że od początku swej działalności kładziemy największy nacisk na najwyższą jakość i zadowolenie klienta, oraz łączymy wyjątkową stabilność konstrukcji z niską ceną nasze ogrodzenia budowlane można zobaczyć zarówno w Szczecinie, w Bieszczadach, w Gdańsku i Zakopanem.

     Mamy wielką nadzieję, że kotwice pasowe - podlegający ochronie patentowej nasz autorski produkt - również znajdą rzeszę zadowolonych użytkowników i wkrótce zagoszczą w bagażniku każdego myśliwego, wędkarza czy innych kierowców poruszających się po bezdrożach jako podstawowe wyposażenie.


Zapraszamy do współpracy!!!

Copyright by PPHU REMUS -Wyciągarka samochodowa, kotwica do wyciągarki i lina kinetyczna w jednym Wszystkie prawa zastrzeżone.
2003-2012