KOTWICE PASOWE powinien posiadać każdy kierowca poruszający się pojazdem po bezdrożach bo są ratunkiem w wielu bardzo trudnych sytuacjach!!!
TEL:+48 500 232 247
wyciągarka samochodowa, kotwica do wyciągarki i lina kinetyczna w jednym

Kotwice pasowe zamiast wyciągarki samochodowej

Posiadając produkowane przez nas kotwice pasowe zapewniasz sobie samodzielność w terenie, poczucie bezpieczeństwa i rzeczywistą pomoc w trudnych sytuacjach bez wyciągarki i 4WD.

Kotwice pasowe jako wyciągarkę samochodową montuje się dziecinnie łatwo!

Na tym filmie widać Vitarę z załączonym napędem tylko na tyną oś. Samochód zakopał się siadając tylnym mostem i hakiem na podłożu. Na filmie zademonstrowano pracę kotwic pasowych jako wyciągarki samochodowej, gdzie auto z tylnym napędem wyjeżdża do przodu. Analogicznie - bez żadnego problemu autem z przednim napędem można wyjechać do tyłu.Nawet jadąc na grzyby wyciągarka samochodowa może się przydać!

Dzięki kotwicom pasowym nie trzeba wydzwaniać po kolegach z prośbą o pomoc! Mocowanie na aucie wyciągarki samochodowej też nie jest konieczne, jeśli w bagażniku ma się kotwice pasowe...Bez wyciągarki samochodowej też można być samodzielnym!

" Odkąd mam kotwice pasowe pozwalam sobie w terenie na dużo więcej niż wcześniej a to, że 2 razy się zakopałem, to już teraz nie jest żaden problem, chociaż nie mam wyciągarki samochodowej..."
Wyciągarka samochodowa może być potrzebna nawet pod domem.

Czasem może się zdarzyć, że nawet pod domem utknie się na własnej łące i trzeba wołać kogoś do pomocy. Jeśli posiada się kotwice pasowe, można użyć je jako wyciągarkę i poradzić sobie bez pomocy sąsiadów.

Copyright by PPHU REMUS -Wyciągarka samochodowa, kotwica do wyciągarki i lina kinetyczna w jednym Wszystkie prawa zastrzeżone.
2003-2012