+48 500 232 247 zakupy@kotwicepasowe.pl

Kotwice pasowe jako wyciągarki samochodowe

do samochodów w off road!

Regulamin

Strony transakcji.

1. Właścicielem tego serwisu jest:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe “REMUS” Józef Piekarz
26 – 600 Radom ul. Warszawska 64
NIP 796 231 95 76 REGON 672973647
2. Nabywcą może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat lub osoba prawna posiadająca zdolność do czynności prawnych.

Informacje ogólne.

1. Wysłanie zamówienia jest jednoznaczne z oświadczeniem przez Kupującego, iż zapoznał się z regulaminem serwisu i zobowiązuje się do jego przestrzegania oraz wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
2. Wszelkie dane osobowe podawane podczas procesu zamawiania służą wyłącznie do realizacji zamówienia i nie są udostępniane innym instytucjom ani osobom trzecim. Pozyskiwanie danych odbywa się zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami/. Dane osobowe mogą być wykorzystane do informowania klientów o promocjach i reklamy nowych produktów. Klient ma prawo w każdej chwili żądać usunięcia go z listy mailingowej.

Regulamin zakupów.

1. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez kupującego formularza, który pojawia się na stronach naszego serwisu podczas procesu składania zamówienia i wysłanie go do nas za pomocą programu pocztowego nabywcy.
2. Klient jest zobowiązany podać nr tel. pod którym będzie można potwierdzić zgłoszenie.
3. Przyjęcie zamówienia do realizacji i termin realizacji zamówienia jest podawany drogą telefoniczną lub elektroniczną najpóźniej następnego dnia roboczego od chwili wpłynięcia do nas zamówienia. Towar dostępny w magazynie jest wysyłany do Klienta w dniu potwierdzenia realizacji zamówienia płatnego przy odbiorze lub wpłynięcia należności na konto naszej firmy. W przypadku gdy nie można skontaktować się z klientem (np. błędnie podany numer telefonu, bądź adres eMail), zamówienie zostanie usunięte po 5 dniach roboczych. Zamówienie płatne przelewem, które w ciągu 5 dni roboczych nie zostało opłacone zostanie usunięte.
4. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wysłania towaru.
6. Klient może wycofać złożone zamówienie eMailem pod adresem zakupy@kotwicepasowe.pl lub telefonicznie pod nr tel. 0500 232 247 albo fax. 048 385 19 62. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane. Jeżeli paczka została wysłana, klient zobowiązany jest ją odebrać, zgodnie o ustawą o świadczeniu usług na odległość z dnia 18 lipca 2002r. (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204).
7. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: 
przy odbiorze: należność pobiera doręczyciel;
przelewem na rachunek bankowy: PPHU Remus Józef Piekarz ING BANK ŚLĄSKI S.A. 40 1050 1793 1000 0090 7922 1884
8. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej, firm spedycyjnych, kurierskich lub własnym transportem.
Koszty przesyłki wyliczane są wg stawek Poczty Polskiej lub firm spedycyjnych lub kurierskich.
Nie ponosimy odpowiedzialności, jeżeli poczta lub kurier uszkodzą przesyłkę. Dokładamy jednak wszelkich starań aby ją odpowiednio zabezpieczyć.
9. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności pomiędzy towarem zamawianym a dostarczonym lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności spedytora.
10. W szczególnych przypadkach zakupów hurtowych możliwe jest przeniesienie płatności na późniejszy okres, negocjacja cen, przeniesienie kosztów przesyłki na sprzedającego.
11. Do każdej przesyłki dołączona zostanie faktura VAT lub paragon. Dokument ten stanowi podstawę zwrotu lub reklamacji towaru.
12. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów sprzedawca jest zobowiązany umożliwić zwrot towaru w ciągu 10 dni. MY gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki, nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany w zamówieniu adres. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. W przypadku pasów o długości niestandardowej zastrzegamy sobie prawo do potrącenia dodatkowo do 30 % ceny towaru. O fakcie zamówienia przez klienta takich towarów i konsekwencjach z tym związanych klient będzie informowany w czasie potwierdzania przyjęcia zgłoszenia i w formie pisemnej ( eMail z wyszczególnieniem tych towarów).
13. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i objęte 12 miesięczną gwarancją. Reklamacje z tytułu gwarancji będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami telefonicznie lub eMailem w celu ustalenia dalszego toku postępowania. Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu czyli faktura Vat lub paragon.
14. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia – jeżeli zamówiony towar znajduje się w naszym magazynie. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany cen czy wprowadzania promocji towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

 

Kontakt

Warszawska 64 Radom 26-600

tel +48 500 232 247

fax +48 48 38 519 62

zakupy@kotwicepasowe.pl